Contentbox headline
9 Apr 2024 -
1. Zmienione zostały nagrody na 15 questach. Questy na...
1. Zmienione zostały nagrody na 15 questach. Questy na spoko eq są teraz questami na mortal eq, a dawne nagrody z questów na mortal items, jak również na super/holy SD zastąpione zostały nowymi. Każdy może wykonać te questy ponownie aby otrzymać nowe nagrody, lecz jeśli dany quest został już wykonany wcześniej i gracz odebrał „starą” nagrodę to nie otrzyma on punktu do rankingu TOP Quest Makers (ponieważ quest został przez niego już wykonany, a teraz jedynie odbiera nową nagrodę). 2. Z Item Shopu usunięto wszystkie mortal items, jako iż będą one teraz podstawowym EQ dla nowych graczy, dostępnym z questów.
9 Apr 2024 -
Dodany został nowy przedmiot – legendary pyramid! Ten...
Dodany został nowy przedmiot – legendary pyramid! Ten przedmiot jest następcą wszystkim znanego holy falcona. Legendary pyramid jest dla graczy od 5000 reborna, posiada te same właściwości co upgraded falcon i jedną dodatkową – zwiększa siłę ataku z czarów typu combo, kiedy jest założony. Przedmiot jak na razie będzie dostępny jedynie w IS.
9 Apr 2024 -
Dodana została nowa anomalia – "More bargains in the...
Dodana została nowa anomalia – "More bargains in the shop!”. Kiedy ta anomalia jest aktywna, to przecena w Item Shopie zmienia się co 4h począwszy od godziny 0:00.
9 Apr 2024 -
W pałacu dodane zostały skrzynie z nagrodami za...
W pałacu dodane zostały skrzynie z nagrodami za osiągnięcie 1, 2, 3 i 5 Mega Reborna.
9 Apr 2024 -
1. Podniesiono o kilka procent exp na bramkach rebowych od...
1. Podniesiono o kilka procent exp na bramkach rebowych od 3k reborna w górę oraz zwiększony został exp z wybranych potworów na innych bramkach rebornowych. 2. Od teraz możliwe jest wylosowanie stamina doll w grze ruletka w kasynie. 3. Dodana została możliwość ukrywania przedmiotów w innych przedmiotach podczas zabawy „Szukajka” prowadzonej przez GM. W tym trybie, gracze aby dostać nagrodę, muszą kliknąć use na rzecz, w której ta nagroda jest ukryta (np. na drzewo, latarnie itp.).
Contentbox headline
Witamy na Baxpii
Ostatnio dołączył do nas: Helenka. Witamy!

Najlepsi gracze!
Najlepsze gildie!
Operatorkoparki
(Mega 3 & 99.59%)

SMERFY

33377 points
FRIZOLUSZEK
(Mega 2 & 63.14%)

FULL RPG AJEE

32923 points
SMERF MALARZ
(Mega 1 & 15.10%)

High School

21505 points

Pobierz naszego klienta, aby grać na Baxpii. Znajdziesz go tutaj!

16.02.24 15:00:00 - New World

Zapraszamy do gry!


Posted by Support