Contentbox headline

Summon SystemSystem pozwala na przywołanie jednego potwora, który będzie wspierał cię w wykonywaniu trudnych zadań oraz w walce z innymi graczami lub potworami.

Summon z level'em pierwszym i dziewiątym jest darmowy, czyli nie trzeba używac summon runy aby go mieć. Natomiast jeśli chcesz aby summon regularnie awansował na wyższe poziomy to może się to stać tylko po użyciu przez ciebie summon runy.

Awans summona zależy od twojego reborna, jeśli przekroczysz odpowiedni próg rebornowy, to następny summon jakiego przywołasz będzie wyższego poziomu niż poprzedni. W grze istnieją możliwosci ulepszenia summona poprzez np. kupno bonusu w gildii lub posiadanie holy falcona, dzięki któremu będziesz miał summona z wyższego reborna niż domyślnie przypisany np. zamiast summona z level'em 8 na 250 rebornie, będziesz miał summona z level 9.

Tutaj możesz sprawdzić opis każdego z summonów. Wybierz z listy interesującego cię summona.

 Summon Level 1
|Od reborna: 0
|Atak: 6 - 6.4 mln
|HP: 195 mln
|Heal: 2 sek/95 - 129mln
|Heal gracza HP/MP: 300k


Wygląd Summona


System summonów wzbogacony został o możliwość zmiany outfitu (wyglądu) summona, co powinno zmniejszyć monotonność, która uwidacznia się, kiedy wiele osób posiada ten sam poziom summona. W nowej wersji systemu, summon domyślnie zmienia swój outfit dopiero co 10 poziomów (wcześniej każdy summon miał inny outfit).

Pomimo że summon teraz rzadziej zmienia swój wygląd, to dla graczy w grze pojawiło się wiele możliwości zdobycia dla niego dodatkowych outfitów, na przykład poprzez wykonanie questa / zadania lub kupno u NPC. Każdy zdobyty outfit summona zapisuje się w książce gracza, która dostępna jest pod komendą "!change". Zdecydowana większość outfitów nie posiada żadnych dodatkowych właściwości, lecz możliwe są do zdobycia outfity, które poprawiają zdolności summona.
Monster Pedestal and Players Online Box
Server
Online