Contentbox headline

Summon SystemJest to Pet System pozwalający na przywołanie jednego potwora, który będzie wspierał cię w wykonywaniu trudnych zadań oraz w walce z innymi graczami lub potworami.

Pierwsze 5 poziomów summona (peta) są darmowe, czyli nie trzeba używac summon runy aby go mieć - kolejny darmowy pet z level'em 9 jest po wykonaniu questa. Natomiast jeśli chcesz aby summon regularnie awansował na wyższe poziomy to może się to stać tylko po użyciu przez ciebie summon runy. Twój pet może zostać zniszczony przez innych graczy, wtedy musisz odczekać pewien czas aby przywołać go ponownie.

Awans summona zależy od twojego reborna, jeśli przekroczysz odpowiedni próg rebornowy, to następny summon jakiego przywołasz będzie wyższego poziomu niż poprzedni. W grze istnieją możliwosci ulepszenia summona poprzez np. kupno bonusu w gildii lub posiadanie holy falcona - dzięki któremu będziesz miał summona z wyższego reborna niż domyślnie przypisany np. zamiast summona z level'em 8 na 250 rebornie, będziesz miał summona z level 9. Przy pomocy odpowiedniego przedmiotu możesz również na pewien czas przywołać drugiego peta, który znacząco podniesie twoje możliwości ataku i obrony.

Tutaj możesz sprawdzić opis każdego z summonów. Wybierz z listy interesującego cię summona.

 Summon Level 1
|Od reborna: 0
|Atak: 6 - 6.4 mln
|HP: 195 mln
|Heal: 2 sek/95 - 129mln
|Heal gracza HP/MP: 300k


Wygląd Summona


System summonów wzbogacony został o możliwość zmiany outfitu (wyglądu) summona. Teraz możesz zdobyć lub zakupić nowy wygląd dla summona i zmienić go w dowolnym momencie. Domyślnie pet zmienia swój outfit dopiero co 10 poziomów.

Dla graczy w grze pojawiło się wiele możliwości zdobycia dla peta dodatkowych outfitów, na przykład poprzez wykonanie questa / zadania lub kupno u NPC. Każdy zdobyty outfit summona zapisuje się w książce gracza, która dostępna jest pod komendą "!change". Większość outfitów nie posiada żadnych dodatkowych właściwości, lecz możliwe są do zdobycia outfity, które poprawiają zdolności summona np. jego atak lub leczenie gracza przez summona.