Contentbox headline

TOP RankingsNa naszym serwerze znajdziesz wiele możliwości bycia wyjątkowym graczem. Jedną z tych możliwości jest znalezienie się w rankingu najlepszych graczy w danej dziedzinie - nie jest to trudne, gdyż na Baxpii już teraz jest wiele rankingów, a co jakiś czas dodawane są nowe.

Znalezienie się w rankingu to nie tylko prestiż ale i możliwość zdobycia dodatkowych nagród. Za osiągnięcie określonego pułapu w pnięciu się na szczyt wybranych rankingów, otrzymuje się rzadkie przedmioty np. tomy (księgi). Gracze będący TOP 1 w danym rankingu otrzymają również specjalny efekt w grze, wyświetlany nad postacią. Specjalny efekt "TOP" przewidziany jest również dla członków gildii, która aktualnie jest numerem 1 pod względem liczby punktów rankingowych.

W przypadku, kiedy gracz posiada TOP 1 w więcej niż jednym rankingu, to priorytet wyświetlania efektów jest następujący:

MVP Ranking > TOP Reborn Weekly > TOP Reborn > TOP Task Maker > TOP Boss Killer > TOP Frager > TOP Events Winner > TOP Quest Maker > TOP Guild..Rankingi i nagrody
MVP Ranking Gracz po osiągnięciu wybranych pułapów punktowych w rankingu - odebrać może nagrody, sala z nagrodami znajduje się w Pałacu. Dla najlepszych, rare item... blue tome.
TOP Reborn Za osiągnięcie pewnych pułapów rebornów, otrzymuje się nagrody, które odebrać można w Pałacu - udaj się tam i sprawdź czy coś Ci się należy!
TOP Task Makers Po osiągnięciu pułapu 110 wykonanych tasków, gracz otrzymuje możliwość wykonania questa, na którym zdobyć może grey tome i Baxpia Backpack.
TOP Boss Killers Gracze, którzy osiągną liczbę zabić bossów 150 oraz 550, otrzymają red tome.
TOP Events Winners Po osiągnięciu pułapu 50 wygranych eventów, gracz otrzymuje możliwość wykonania questa, na którym zdobyć może grey tome i Baxpia Boots.