Contentbox headline

World EventsWorld Events to, jak sama nazwa podpowiada, "wydarzenia światowe" mogące odbywać się w całym świecie Baxpii lub mieć na niego wpływ. W większości przypadków, takie wydarzenie trwać będzie przez cały dzień lub cyklicznie w ciągu danego dnia. Jest to nowy rodzaj wydarzeń urozmaicających rozgrywkę naszym graczom, a głównym World Event'em na naszym serwerze jest "World's Anomaly", ponieważ odbywać może się codziennie.

World's Anomaly jest to wydarzenie mające wpływ na pewne aspekty gry, na graczy, przedmioty czy nawet inne systemy. Codziennie o północy odbywa się losowanie, a szanse na to, że jakakolwiek anomalia zostanie wylosowana wynoszą 50% oraz ta sama anomalia nie może powtórzyć się dwa razy z rzędu. Trzeba mieć się na uwadze, kiedy w danym dniu wystąpi anomalia, gdyż przewidziane dla niej elementy gry mogą działać nieco inaczej. Anomalie mogą być zarówno pozytywne dla świata jak i negatywne.
Aktualnie występującą anomalię można sprawdzić w boxie "Daily", który znajduje się po prawej stronie.World's Anomaly - lista anomalii, jakie mogą być wylosowane

Nazwa Anomalii Opis
Nothing unusual today!
Oznacza, że w tym dniu nie ma żadnej anomalii.
Peppers loot from
all monsters!
W każdym potworze, którego truchło da się otworzyć, można znaleźć dodatkowy loot w postaci papryczki! Szanse na znalezienie papryki w ciele wynoszą 3%.
Manauh malfunction!
Wszystkie runy typu manauh mają awarię i mogą w tym dniu leczyć więcej lub mniej niż zwykle! Leczenie może być od -4% do +4%.
Delayed boss rooms!
Pokoje z pojedynczymi bossami jak na przykład: FLAME, BAD ANGEL, EXP FOUNTAIN i inne, mogą mieć pewne opóźnienia! Jest 66% szansy, że boss nie pojawi się w roomie wtedy, kiedy standardowo powinien.
Generous boss rooms!
Pokoje z pojedynczymi bossami jak na przykład: FLAME, BAD ANGEL, STAMINER i inne, mogą przyznać dodatkowe nagrody! Jest 50% szansy na otrzymanie podwójnej nagrody za pokonanie bossa (boss EXP FOUNTAIN jest wykluczony w tej anomalii).
Summons are not
willing to help!
Summony tego dnia nie są chętne do pomocy graczom! Exhaust na przywołanie summona jest większy o, od 30 do 60 sekund, niż standardowy. Jest 20% szansy na to, że summon się nie zjawi, kiedy zostanie przywołany.
More bargains
in the shop!
Nieznany problem pojawi się tego dnia w Item Shopie! Promocja na przedmiot zmienia się co 4h, począwszy od godziny 0:00.

CDN.